ЗАВАРЧИК WIG/MAG в Германия

За наш клиент, производител на помпи и помпени съоръжения, търсим мотивирани и отговорни служители за работа като ЗАВАРЧИК в Германия.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Немски трудов договор;
- Работа в чиста и спокойна атмосфера;
- Нетно възнаграждение 2300 - 2400€/месец.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Заваръчни дейности, свързани с производството на помпи и помпени съоръжения;
- Сръчност, прецизност и внимание към работния процес;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Професионален опит и свидетелство за придобита квалификация са задължителни;
- Английски ИЛИ немски език на ниво A2.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография (препоръчително на английски или немски език), или се свържете с нас:

Моля пратете CV на немски език и сертификат/квалификация, ако притежавате такавa на info@

Няма такси за кандидатите по конкретната оферта.

За допълнителна информация може да посетите нашия website: или на телефон: 0886 832 551.
skype: expertiansbg

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 344050
  • Позиция / Position: ЗАВАРЧИК WIG/MAG в Германия
  • Work area: Експерти/Специалисти
  • Ниво на квалификация : Експертен персонал без ръководни функции
    Супервайзъри
    Средно управленско ниво / Мениджъри
    Административен и помощен персонал
  • Населено място: Germany
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Временна/Сезонна/По проект
    Постоянна заетост
  • Заплата / Remuneration: from 2,300.00 лв. to 2,400.00 лв.
  • Категория: работа чужбина >> други
    работа чужбина
  • Обявата е валидна до : 01.06.2024

Други данни

  • Прегледи: 297
  • Кандидати Candidates: 0

Кандидатствайте- Apply