Монтажници на леки метални конструкции за Ирландия

Република Ирландия
СТРОИТЕЛНИ РАБОТНИЦИ - МОНТАЖНИЦИ НА КОНСТРУКЦИИ ОТ ЛЕКИ СТОМАНЕНИ РАМКИ И ЛЕКИ ПАНЕЛИ
Работата е подходяща, както за индивидуални кандидати, така и за бригади от 3-5 човека, от които поне един говори английски език
Основни отговорности и задължения:
- Работа в екип за завършване на конструкции със стенни панели от лека стоманена рамка,
- Работа на различни строителни обекти
- Постигане на изискванията за качество
- Гарантиране на изпълнението на задачите в съответствие с предоставената информация
Изисква се:
-Предишен опит в монтаж на леки стоманени панели е предимство, но не е задължително,
- Опит в използване на ръчни инструменти и основна обработка на метали или друг подходящ практически опит,
- Опит в общо строителство и производство,
- Добри комуникационни умения,
- Внимание към детайлите, нагласа „оправи го от първия път“,
- Отлични умения за работа в екип,
- Добри организационни умения и умения за управление на времето,
- Способни да проявяват инициатива и да решават проблеми кандидати .
Предлага се:
- Заплащане - 14 евро на час,
- Ирландски трудов договор,
- Работно време – гарантирани минимум 40 на седмица,
- Възможност за извънреден труд,
- Надбавка за смяна - Предлага се за тези, които работят нощна смяна или смяна през уикенда,
- Настаняванеосигурено за около 80 евро на седмица.

За допълнителна информация: 02 944 92 80, GSM: 0889 433 365

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 344479
  • Позиция / Position: Монтажници на леки метални конструкции за Ирландия
  • Work area: Служители/Работници
  • Ниво на квалификация : Неквалифициран персонал
  • Населено място: Ireland
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Постоянна заетост
  • Заплата / Remuneration: from 4,300.00 лв. to 4,500.00 лв. on Месец
  • Език / Language: английски
  • Категория: инженерни дейности >> строителство
    работа чужбина >> строителство
    работа чужбина
  • Обявата е валидна до : 01.07.2024

Други данни

  • Прегледи: 525
  • Кандидати Candidates: 1

Кандидатствайте- Apply