Оператор на продуктова линия /сортировач за завод за рециклиране във Великобритания, Бирмингам

Описание и изисквания:
Търсим оператор на продуктова линия / Сортировач за работа в завод за рециклиране във Великобритания, район Бирмингам!

Основни отговорности:

• Стриктно спазване на установените стандарти за здраве и безопасност.

• Уверете се, че всички проверки се извършват в съответствие с изискванията на компанията.

• Докладвайте за проблеми на директния мениджър или член на управленския екип.

• Отстранете всички замърсители от материала, както е посочено за вашата работна зона.

• Уверете се, че качеството се поддържа на най-високия възможен стандарт.

• Полагайте допълнителни грижи за процеса и процедурите.

• Изпълнявайте всякакви задачи, както се изисква от член на управленския екип.

• Гъвкавост при работа в съответствие с нуждите на бизнеса.

Ние изискваме:

• Добър говорим английски и способност за комуникация с всички в екипа.

• Възможност за развитие с компанията.

• Добри организационни умения. Надеждност.

• Способност да се отговори на физическите изисквания на работата.

• Способност да поемате инициатива сами, докато работите.

• Гъвкавост при изпълнение на различни задачи. Добър отборен играч.

• Кандидати само с пре-сетълд статус!

Ние предлагаме:

- заплата 10,42 - 10,50 лири на час.

- работно време най-малко 40 часа седмично.

- настаняване в района на фабриката, 50 - 90 лири на седмица.

- незабавен старт след одобрение от работодателя.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280 и GSM: 0889433365.

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 343873
  • Позиция / Position: Оператор на продуктова линия /сортировач за завод за рециклиране във Великобритания, Бирмингам
  • Work area: Служители/Работници
  • Ниво на квалификация : Неквалифициран персонал
  • Образование / Education: Професионално
  • Населено място: United Kingdom » England » United Kingdom
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Постоянна заетост
  • Заплата / Remuneration: from 1,400.00 лв. to 1,600.00 лв. on Месец
  • Език / Language: английски
  • Категория: работа чужбина
    производство >> друго производство
    производство
  • Обявата е валидна до : 01.07.2024

Други данни

  • Прегледи: 533
  • Кандидати Candidates: 0

Кандидатствайте- Apply