Сътрудник поддръжка на домакинство

Търсим Сътрудник поддръжка на домакинство в Гърция на пълен работен ден за къща с опция настаняване!
Работата е подходяща за семейство!
3000 BGN нето старт

Търся отговорен и положителен човек, който да отговаря за целогодишната поддържка на къща около 350 кв.м. в Гърция. Предоставям прекрасна самостоятелна къща, поемам всички режийни разходи! Предлагам отлично заплащане и отношение!
ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Жизнена и активна личност в добро здраве и физическа форма;
• Енергична, работлива и организирана личност;
• Перфекционист на тема чистота, ред и детайл;
• Висока лична хигиена;
• Ефективност, висока трудова дисциплина, експедитивност;
• Честност, стриктност, лоялност, коректност;
• Позитивна личност с благ характер;
• Възможност за дългосрочни работни отношения.
ПРЕДИМСТВА:
• Предишен опит като домашен/на помощник/ца в чужбина или в България;
• Активен шофьор с личен автомобил;
• Познания по техническа поддръжка на къща;
• 4 дни отпуск на месец.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Поддържане на цялостното домакинство;
• Ежедневно почистване, пране и гладене;
• Приготвяне на качествена и вкусна храна;
• Почистване на дворни площадки.
ПРЕДЛАГАМЕ:
• Дом с изключителен ред и чистота;
• Почтени, коректни и сериозни домакини;
• Отлично възнаграждение – 3000 лв нето месечно;
• Обяд, закуски, напитки;
• Осигурява настаняване в къщата;
• Възможност за трудов договор.
Моля, единствено сериозни кандидати да изпращат автобиография с актуална снимка на имейл: dobrinka@ivet.bg

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 344052
  • Позиция / Position: Сътрудник поддръжка на домакинство
  • Work area: Служители/Работници
  • Ниво на квалификация : Административен и помощен персонал
  • Населено място: Bulgaria
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Постоянна заетост
  • Заплата / Remuneration: from 3,000.00 лв. to 3,000.00 лв.
  • Категория: работа чужбина >> Au Pair / детегледачки / Домашни помощнички
    услуги >> услуги за домакинството, почистване
  • Обявата е валидна до : 01.06.2024

Други данни

  • Прегледи: 442
  • Кандидати Candidates: 0

Кандидатствайте- Apply

ИВЕТ МАРКЕТ ГРУП ЕООД

(Организация търсеща служители директно)

Още за / More about ИВЕТ МАРКЕТ ГРУП ЕООД

Всички обяви от ИВЕТ МАРКЕТ ГРУП ЕООД