Шофьор на мотокар в завод за рециклиране във Великобритани, Бирмингам

Описание и изисквания:
Шофьор на мотокар / Fork Lift Driver/ за работа в завод за рециклиране във Великобритания, район Бирмингам

Основни задължения и отговорности:

• Спазване на правилата за здраве и безопасност.

• Стриктно спазване на процедурите за движение.

• Провеждайте инспекции в съответствие с изискванията на компанията.

• Докладвайте за проблеми с камиона на линейния мениджър или член на ръководния екип.

• Преместване на доставени продукти от превозни средства във фабриката или на място, след това натрупване и палетизиране на продукти.

• Преместване на бали с продукти до и между складовете.

• Преместване на пластмасови / метални бали на подходящо място за съхранение или на транспортни ленти / зона за подаване.

• Използване на оборудване, включително, но без да се ограничава до товарни автомобили, противовесни мотокари, затегнати и задвижвани мотокари.

• Водене на дневник в подемно-транспортното средство чрез записване на необходимите работи по поддръжката и т.н.

• Предавайте инструкции между смените.

• Бъдете гъвкави, за да отговорите на бизнес нуждите.

Ние изискваме:

• Предишен опит за работа на подемен или противовесен мотокар.

• Добър английски език и способност за комуникация с всички членове на екипа.

• Добри организационни умения.

• Надеждност, грамотност. Способност да се отговори на физическите изисквания на работата.

• Кандидати само с пре-сетълд статус статус!

Ние предлагаме:

- заплата 10,42 - 10,50 лири на час

- работно време най-малко 40 часа седмично

- настаняване в района на фабриката, 50 - 90 лири на седмица

- незабавен старт след одобрение от работодателя.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Информация за свободната позиция. / Info about vacant jobs

  • Ref #: 343872
  • Позиция / Position: Шофьор на мотокар в завод за рециклиране във Великобритани, Бирмингам
  • Work area: Служители/Работници
  • Ниво на квалификация : Неквалифициран персонал
  • Образование / Education: Професионално
  • Населено място: United Kingdom » England » United Kingdom
  • Тип работа и период на заетост / Type of work and period of employment: Постоянна заетост
  • Заплата / Remuneration: from 1,500.00 лв. to 1,650.00 лв. on Месец
  • Език / Language: английски
  • Други изисквания / Other requirements: професионален опит
  • Категория: работа чужбина >> други
    производство >> друго производство
    производство
  • Обявата е валидна до : 30.06.2024

Други данни

  • Прегледи: 550
  • Кандидати Candidates: 0

Кандидатствайте- Apply